Існує думка, що домашні тварини, які не бувають на вулиці, захищені від паразитів. Це помилка, навіть у самої доглянутої собачки або кішечки можуть з'явитися кишкові паразити, блохи або кліщі.
Для того щоб заразитися «чужими», необов'язково вигулювати домашнього улюбленця на вулиці, ми самі приносимо паразитів в житло на взуттї разом з вуличним брудом. Крім цього, нерідко поява одного виду паразитів призводить до виникнення іншого. Так, ветеринари наполягають: в разі якщо у пса є блохи, то з великою ймовірністю можна передбачити і наявність кишкових паразитів.
Торгова марка Inspector належить російській науково-виробничої ветеринарної компанії Екопром. Рецепти препаратів розроблені німецькою компанією Neoterica GmbH.
Небезпечними паразитами домашня тварина може заразитися в будь-який час року, так як блохи, кліщі та глисти активні цілий рік. Inspector вважається комплексним засобом, що захищає і від внутрішніх і від зовнішніх паразитів.
• Inspector ефективний від 14 видів паразитів, в тому числі від іксодових, демодекозних кліщів і серцевих гельмінтів;
• вбиває 97-100% паразитів;
• захистить від рецидивів до 4 місяців;
• підходить для собак і кішок всіх порід і вікових груп.
Склад
• Діючі речовини: фіпроніл - 100мг, Моксідектин - 25мг. Додаткові речовини: поліетиленгліколь (ПЕГ 400), бутилгідроксіанізол (БГА), бутилгідрокситолуол (БГТ), діетиленгліколю моноетиловий ефір (ДЕМЕ).
Застосування
Вага пса, кг                          1-4       4-10      10-25        25-40       40-60
Доза препарату, мл              0,4            1,0             2,5              4,0              6,0
• Препарат використовують тваринам шляхом крапельного ( «spot-on») нанесення на суху неушкоджену шкіру. Перед застосуванням у піпетки відламують верхню частину. Препарат, розставивши шерсть, наносять тварині в зони, недосяжні для злизування, безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї. При обробці великих тварин зміст піпеток наносять на шкіру в 3-4 зони.
• Обробку тварин масою менше 1 кг, вагітних і годуючих тварин слід проводити з обачністю під наглядом ветеринарного лікаря. Препарат не потрібно наносити на мокру або пошкоджену шкіру, тварина не слід мити протягом 4 днів після оброблення речовиною.

Показання до використання
Для знищення іксодових кліщів, бліх, вошей і волосоїдів: Обробку тварин проводять одноразово, для уникнення повторної інвазії - один раз в чотири-шість тижнів на протязі всього сезону активності комах і кліщів
Запобігання і терапія алергічних дерматитів, викликаних блохами: Препарат використовують один раз в квартал
Для лікування отодектоза (вушної корости): Препарат використовують одноразово. В ході лікування рекомендовано очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом, призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць
При саркоптозі: Препарат використовують двічі, при демодекозі - 2-4-кратно з інтервалом 28 діб; з метою профілактики можливої ​​інвазії - 1 один раз місяць
Лікування демодекозу: Рекомендується проводити в комплексі з застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

Для дегельмінтизації при нематодозах ШКТ: Препарат використовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз на місяць
Профілактика дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах: Препарат використовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком льота  комарів і москітів (переносників збудника D. Immitis) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж за 1 місяць після закінчення льота комах. Інспектор Тотал С не знищує статевозрілих дірофілярій, проте зменшує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і може бути застосований без побоювань також і інвазованним тваринам.
Протипоказання:
• індивідуальна підвищена сприйнятливість тварини до компонентів препарату.
• цуценята молодше 7-тижневого віку, хворі на інфекційні захворювання та одужуючі тварини
• застосування одночасно з фармацевтичними засобами, що містять макроциклічні лактони
Відгородити собаку, яка заразилася паразитами, від інших чотириногих і людей, влаштувавши таким чином карантин на період лікування, - це, безумовно, хороша ідея. Але для чого мучити улюбленця і позбавляти його радості щоденних прогулянок, якщо можна просто обробити шерсть спеціальним ефективним антипаразитарним препаратом? Тим більше що на сьогоднішній день можна придбати Inspector Краплі від Зовнішніх і внутрішніх паразитів для Собак - якісний універсальний засіб, який легко впорається як з членистоногими, так і з різними видами глистів.
Ці краплі неодмінно повинні з'явитися у ветеринарній аптечці будь-якого уважного власника. Вони винайдені спеціально для собак, випускаються в різних розмірах, пристосованих під розміри ХВОСТАТИКІВ. Завдяки тому що в складі немає елементів, небезпечних для здоров'я собак, цей препарат можна використовувати в тому числі і для цуценят вже починаючи з 7-тижневого віку. А крім цього, краплі швидко і зручно наносяться на холку в недосяжній для злизування ділянці - вся процедура займає менше хвилини, а Антипаразитний ефект крапель зберігається від 4 до 6 тижнів. Весь цей час Вашого улюбленця не зможуть атакувати ні зовнішні, ні внутрішні паразити.
Ефективно
• Препарат ефективний проти 14 різновидів зовнішніх і внутрішніх паразитів, в тому числі іксодових, демодекозних кліщів і серцевих гельмінтів
• Знищує 97-100% паразитів
• Захищає від вторинного інфікування аж до 2 місяців
Безпечно
• Можлива обробка кішок і собак всіх порід без обмежень.
• Допускається обробка вагітних і годуючих самок
• Дозволено застосування цуценятам і кошенятам з 3-тижневого віку.
• У профілактичних цілях препарат можна застосовувати щомісяця протягом усього року.
Зручно
• Широка лінійка форм використання підійде будь-якому власнику тварини.
• Асортиментний ряд з урахуванням виду і маси тварини.
Основна перевага цих крапель перед іншими речовинами - особливі діючі речовини, схвалені ветеринарами і ефективні в боротьбі з 14 видами паразитів. Фіпроніл прекрасно справляється з членистоногими, він розподіляється по тілу собаки, накопичується в епідермісі, паралізує і знищує як дорослих комах, так і личинок. Моксідектин же спрямований на знищення всіляких гельмінтів і нематод, він всмоктується в системний кровотік і викликає смерть внутрішніх паразитів. Речовина виводиться з організму природним шляхом протягом 30 діб, при цьому у собаки не з'являється неприємних або хворобливих відчуттів.
Inspector Total С активний відносно паразитуючих у собак демодекозних (Demodex canis), саркоптоідних (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis) кліщів, іксодових кліщів (Ixodes ricinus), бліх (Stenocephalides canis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод, в тому числі Тохосаra canis, Toxascaris leonine, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, і личинкових форм Dirofilaria immitis.
Краплі випускаються в 5 варіантах, кожен з яких розрахований на собаку конкретних розмірів.