Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Харчові добавки та вітаміни для всіх видів тварин

Роль вітамінів і харчових добавок для тварин

Часто навіть найвідповідальніші і люблячі господарі відкидають факт необхідності прийому вітамінів своїм улюбленцям. А між тим непосидючість, грайливу вдачу і дивовижна допитливість тварин можуть сильно виснажувати їх енергетичний запас і не сприятливо впливати на загальний стан, а в більш важких випадках можливий розвиток авітамінозу. Саме тому вітаміни і харчові добавки відіграють найважливішу роль в житті і розвитку тварин, допомагають відновлювати ресурси після активних ігор, налагоджують правильну роботу систем органів, покращують емоційний стан наших чотириногих друзів. Вітаміни для тварин - це не лікарські препарати, але вони надають благотворну дію на організм і ветеринари часто прописують їх як супутнє лікування основним призначенням.

Які проблеми вирішують вітаміни і харчові добавки для тварин

Більшість ветеринарів згодні з тим, що навіть ідеально збалансований раціон рідко повністю забезпечує необхідними мікроелементами зростаючий і переживаючий щоденні навантаження організм. Добова порція їжі вже містить достатньо вітамінів, жирних кислот і амінокислот, але при тепловій обробці втрачається їх значна частина. Але в той же час ветлікарі не рекомендують давати тваринам сирі продукти, так як це загрожує важкими захворюваннями, зокрема появою паразитів і хвороботворних бактерій. Тут і виникає питання яке хвилює багатьох господарів: "Що ж робити і як правильно забезпечити вихованців усім набором необхідних речовин?" Для цього і створені спеціальні кормові добавки для тварин, багаті вітамінами, мінералами і різними кислотами.

Класифікація харчових добавок

Загальноприйнятою класифікації вітамінних препаратів не існує, але добавки в їжу прийнято умовно розділяти на 3 категорії:

  1. Препарати, які надають загальну дію.
  2. Препарати, які надають коригувальну дію.
  3. Препарати посиленої дії.

Група загальної дії спрямована на загальне зміцнення всього організму. Сюди входять такі вітаміни, як: А, Е, С, Д, вітаміни групи B, калій, фосфор і кальцій.

Коригувальні вітаміни розроблені для профілактики хвороб. Головною їх особливістю є склад: збільшено кількість певних речовин, необхідних для досягнення мети.

Препарати посиленої дії призначаються для активних тварин. Найчастіше цю групу представляють вітаміни для собак бійцівських порід.

Чому варто купувати вітаміни і харчові добавки для ваших улюбленців саме в нашому магазині

Господарі тварин часто стикаються з проблемою недовіри до різних торгових марок та постачальникам вітамінної продукції. І це абсолютно нормально, адже не кожному захочеться ризикувати здоров'ям тварини, які є, по суті, повноцінними членами сім'ї. Наш інтернет-магазин "Белвет" дуже дбайливо ставиться до життя кожного Вашого улюбленця і радий запропонувати величезний вибір продукції: вітаміни для кішок, собак, щурів, корів, кіз, курей, коней, овець і кроликів. Ми готові навести кілька причин, за якими варто замовляти кормові добавки саме в нашій інтернет-аптеці:

  1. Онлайн-аптека "Белвет" надає широкий асортимент товарів для тварин.
  2. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і гарантуємо оригінальність продукції.
  3. Вартість наших товарів приємно здивує покупця, а висока якість сприятиме міцному здоров'ю і довгого життя Вашого улюбленця.
  4. Досвідчені і професійні співробітники із задоволенням проконсультують Вас з приводу тих чи інших вітамінів і харчових добавок і допоможуть підібрати оптимальний варіант виходячи з виду і породи тварини.
  5. Ми гарантуємо дотримань всіх правил безпечної доставки і забезпечимо необхідний температурний режим для належного збереження препаратів.
Сортування:
Відображення:
Вгору