Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Протизапальні препарати та ранозагоювальні препарати

Практично у кожної людини є улюбленець, а іноді і не один. Вони стають частиною нашого життя, повноцінним членом сім'ї. Коли братам нашим меншим стає зле, то ми не знаходимо собі місця і всіляко намагаємося їм допомогти. Для таких випадків в аптечці у кожного господаря обов'язково повинні знаходитися протизапальні ветпрепарати. Вони є препаратами першої допомоги і здатні полегшити хворобливий стан тварини.

Що таке запалення?

Запалення є специфічною захисною реакцією організму на різні несприятливі чинники. Ця функція характерна для багатьох видів живих істот, у тому числі і для тварин.

Що таке протизапальні ветеринарні засоби?

Дія цих засобів спрямована на придушення симптомів запального процесу в організмі тварини. Варто зазначити, що вони не рятують від причини самого запалення. А причин для подібної реакції може бути безліч:

  • інфекційні захворювання;
  • переохолодження;
  • фізичні ушкодження (подряпини, інші травми);
  • вплив хімічних хвороботворних агентів на організм.

Тому для того, щоб не нашкодити тварині і не погіршити проблему, потрібно звернутися до досвідченого ветеринара для встановлення точного діагнозу. Після з'ясування причини нездужання лікар призначить вид протизапального препарату в комплексі з іншими ліками.

Симптоми запального процесу

Запальний процес у тварини найчастіше проявляється підвищенням температури тіла, відмовою від рідини та їжі, млявістю, локалізованим набряком і больовими відчуттями.

Симптоми безпосередньо залежать від причини та виду запалення. Медикаменти підбираються і в залежності від виду тварини. Для кішок і для собак можливо підійде один засіб, а для корів, коней і овець уже зовсім інші препарати і дозування відповідно. Тому якщо ви є власником домашнього господарства, то у вас обов'язково повинен бути профільний ветеринарний лікар, який зможе знайти правильний підхід для виявлення проблеми і грамотно надати допомогу.

У ветеринарній медицині не буває більш-менш значущих тварин. Методи лікування і медикаменти існують для щурів, кроликів, курей, папуг - для всіх знайдеться засіб, який допоможе поліпшити стан здоров'я.

Протизапальні препарати для тварин

У нашій інтернет-аптеці представлений широкий спектр ліків для тварин. Протизапальні ветеринарні уколи (розчини для ін'єкцій), таблетки, супозиторії (свічки), спреї - все можна купити онлайн і з доставкою в будь-яке місто України. Вартість товарів, яка вказана на сайті, завжди актуальна. Тому при здійсненні замовлення у вас не виникне непередбачених проблем і витрат. Наші консультанти завжди поставляться до вас з розумінням і допоможуть зробити правильний вибір, нададуть всю необхідну інформацію.

Ми хочемо, щоб ваші улюбленці жили довго і щасливо, а найголовніша складова безхмарного життя - міцне здоров'я і позитивні емоції. Тому наші ціни настільки лояльні, що вистачить ще й на смачний презент улюбленцю.

Сортування:
Відображення:
Вгору