Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Сироватки для тварин. Імуноглобуліни, імуномодулятори

Сироватка для тварин – це речовина, отримана з крові тварин, що містить в собі антитіла проти збудників всіляких інфекційних захворювань. Сироватки добувають шляхом багаторазової фільтрації і відділення білкових фракцій і антитіл від зайвих речовин.

Імуноглобулін для тварин – препарати, дія яких заснована на глікопротеїди, які взаємодіючи з чужорідними агентами, надають стимулюючу дію на імунітет. Отримують глікопротеїди з сироватки крові тварин, лімфи, слини.

Імуномодулятори для тварин – препарати, які відновлюють дію і реакції імунної системи. Видобувають їх з рослинної сировини, органів і тканин різних тварин. Абсолютно всі тварини, точно так же, як і люди схильні до всякого роду інфекційних захворювань. У ветеринарії всі ці речовини застосовуються як з лікувальною, так і з профілактичною метою.

Застосування сироватки:

 1. Ветеринарна сироватка може також використовуватися в діагностичних цілях. З її допомогою в лабораторних умовах ототожнюють збудників всіляких інфекційних захворювань - сибірської виразки, чуми, лептоспірозу, сальмонельозів, і т.д.
 2. З лікувальною і профілактичною метою сироватки вводяться тваринам при таких захворюваннях: сибірська виразка, антитоксична сироватка проти сальмонельозу, протичумна сироватка, лептоспірозу, дизентерії ягнят, хвороби Ауєскі, і т.д.

Застосування імуномодуляторів:

 1. Застосовується як допоміжний засіб для стимуляції імунітету. Як самостійні ліки застосовується тільки в разі виникнення вірусних інфекцій, або в тому випадку, якщо ці інфекції протікають в хронічній формі.

 2. Застосовуються при отруєннях, після лікування антибіотиками, при алергічних реакціях, при імунодефіциті, та інших захворюваннях.

Застосування імуноглобуліну:

Застосовуються для профілактики і лікування чуми м'ясоїдних, панлейкопенії кішок, сказу, для лікування відторгнення трансплантувованих органів і тканин, і т.д.

Для того щоб домашні тварини були здоровими, бадьорими і не були рознощиками всіляких захворювань, слід здійснювати ретельний догляд, стежити за харчуванням ваших улюбленців і піклуватися про своєчасну вакцинацію.

Але якщо ваш улюбленець захворів і вам потрібно імуноглобулін, сироватка, або інший препарат для лікування або профілактики, рекомендуємо купувати необхідні препарати в інтернет - магазині "Belvet.ua".

Переваги покупки в інтернет - магазині:

 1. Вам не потрібно витрачати час на похід до ветеринарної аптеки.

 2. Великий асортимент необхідних препаратів для лікування кішок, собак, птахів, щурів, свиней, та ін. тварин.

 3. Всі медикаменти сертифіковані.
 4. На сайті є не тільки інтернет аптека, а й інші товари для тварин, і ветеринарне обладнання.
 5. Діє гнучка система знижок.
 6. Доставка замовлень.
 7. Невелика вартість.

Абсолютно все, що може знадобиться вашому вихованцеві, і навіть більше ви однозначно знайдете тут. Інтернет - магазин "Belvet.ua" має значний досвід роботи і постійних клієнтів. Весь товар, представлений на сайті відмінної якості. У цьому можна переконатися, ознайомившись з відгуками клієнтів.

Сортування:
Відображення:
Вгору