Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Вакцина для собак, кішок та інших тварин

Вакцина для тварин - це один з найбільш важливих заходів профілактики, який може захистити тварину від різних і небезпечних захворювань, пов'язаних з інфекційним зараженням. Здійснюється він шляхом введення в організм тварини певної речовини, в якості позбавлення від інфекційних заражень.

Вакцини бувають декількох видів:

  • живі;
  • інактивовані.

Які проблеми вирішують ветеринарні вакцини?

  1. Якщо поставити тварині вакцину, то у тварини буде менший ризик підчепити інфекцію. 

  2. Можна не боятися, якщо ваша тварина любить спілкуватися з іншими тваринами.

  3. Тварину завжди можна вивести за кордон на поїзді, або на машині. (Головне !!! Тварин, у яких не має вакцинації категорично не можна випускати за кордон).
  4. Не виникне проблем щоб влаштувати тварину в лікарні або в цілому надавати ветеринарні послуги. (Якщо вакцинація відсутня, особливо якщо це вакцина від сказу, будь-яка клініка для тварин має повне право відмовити клієнту в прийомі його тварини, а в стаціонар не візьмуть тим більше).
  5. З проведеною вакциною тварину можна виставити на виставці, або пустити на розведення. (Організатори дуже добре стежать за тим, щоб всі тварини, які беруть участь у виставці були щеплені).

Порядок вакцинації

Коли тварині два місяці, йому ставиться препарат від глистів (але можна поставити і в інший момент, якщо господарями було вирішено ставити вакцини після двох місяців).

Після вакцини від глистів, ставиться перша вакцина від сказу, через три тижні (не більше). Після першої вакцини повинно пройти 21 доба. Після цієї вакцини, дається вакцина від сказу. Перед тим, як поставити другу вакцину від сказу, глистогінний препарат ставити не потрібно.

Весь цей час тварина не повинна виходити на вулицю. Потім, коли імунітет виробиться, тварина вважається вакцинованих. 

Вакцина для кішок проводиться одноразово щороку. А вакцина для собак проводитися після того, як зміняться всі зуби. Багато ветеринарів кажуть, що можна ставити вакцину і через два місяці. Усіх тварин, аж до корів і щурів потрібно вакцинувати щороку. Дату, коли потрібно ставити щеплення для тварин легко запам'ятати, якщо ставити її в рік народження вашого вихованця. Важливо не пропускати всі вакцини. Якщо тварина доросла, то йому буде достатньо однієї вакцинації. А якщо тварині вакцини не ставилися раніше, і ви у в цьому впевнені, то необхідно провести вакцинацію два рази з різницею приблизно в три тижні. Під час вакцинації тварині заводиться паспорт з вакцин, де будуть ставиться позначки про наступні вакцини. З цим документом тварину можна буде перевезти через кордон, провезти на поїзді.

Чому варто купити саме в нашому магазині?

Наш магазин надає вакцини за доступними цінами. У нас ви можете замовити вакцину будь-якого виду онлайн. Сайт з ліками для тварин в Україні "Белвет" - ветеринарна клініка, де ви можете вибрати те, що потрібно - від вакцин, кормів і до ветеринарного обладнання.

Вгору