Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Антимікробні препарати (Антибіотики)

Антибіотики можуть простимулювати біохімічні процеси в організмі тварини, це призведе до поліпшення стану здоров'я тварини, а також почнуть виробляти захисні властивості. Саме тому антибіотики потрібні не тільки для лікування різних захворювань, а також для стимуляції росту і відгодовування тварини. Однак це може і підвищити їх продуктивність і природний приріст.

Антибіотиків існує понад 3 800 видів. На основі природних компонентів також створюються деякі види антибіотиків для кішок, собак та інших тварин.

Які проблеми вирішують антимікробні засоби?

Антибіотик, як уже було сказано стимулюють біохімічні процеси в організмі тварини.

Вони дуже ефективні при виконанні чітких умов. Тільки в цьому випадку вони нададуть якийсь ефект, але якщо умови не дотримуватися антибіотики можуть завдати шкоди організму тварини. Кожен антибіотик має свою конкретну властивість.

Вони впливають на нейрогуморальну регуляцію хворої тварини, можуть підвищити тонус, а також активують захисний механізм. Антибіотики захищають організм від таких серйозних хвороб, як туберкульоз, кишкової палички, а також всіляких вірусів. Наприклад, всі препарати з групи тетрациклін боряться проти різних позитивних і негативних бактерій.

Антибіотики надають найбільш хороший результат, якщо почати приймати їх на початку хвороби тварини. Для організму тварини дуже важлива правильне дозування.

Антимікробні препарати для тварин можна використовувати як для кішок і собак, так і для щурів, корів, курей, коней, кроликів, овець та інших тварин, адже вони всі потребують нашої турботи та лікування, якщо це необхідно.

Антибіотики діють:

  • на інгібітори оболонки клітини (наприклад, цефалоспорини, тетрациклін);
  • на мембрани клітини (граміцидин);
  • на інгібітори різних етапів синтезу білка і різних нуклеїнових кислот (стрептоміцин, левоміцетин, хлороміцін, тетрациклін).

Ветеринарні антибіотики повинен завжди призначати лікар, якщо лікувати тварину самостійно, то це може погано на ньому позначитися.

Чому антибіотики для тварин потрібно замовити в інтернет-магазині "Белвет"?

Якщо ви вже зводили свого вихованця до ветеринара, і він призначив певні противомікробні препарати, то на нашому сайті в каталозі Ви можете вибрати онлайн, відповідні вам антибіотики за доступними цінами, а також багато іншого. 

Сортування:
Відображення:
Вгору