Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Антипаразитарні засоби для тварин

Наші домашні улюбленці радують нас день у день. І ми повинні розуміти що ми несемо відповідальність за їх здоров'я і відповідаємо за їхнє життя. В першу чергу варто розуміти що тварини схильні до різного виду захворювань, але найпоширеніші це звичайно ж зараження організму паразитами.

Паразити. Протипаразитні засоби. Їх види.

Паразити це шкідливі істоти живуть за рахунок свого носія і заподіюють йому шкоду. Якщо узагальнити, то є основні два види паразитів:

  1. Внутрішні (гельмінти, солітери, стрічкові черв'яки)
  2. Зовнішні (блохи, воші, кліщі, грибок).

Протиглистові препарати націлені на те щоб рятувати тварину від внутрішніх паразитів. Такі протипаразитні засоби є у вигляді ін'єкцій (перш ніж їх робити варто уважно прочитати інструкцію щоб правильно зробити укол), пасти, сиропів таблеток. Дія і час лікування даними ліками залежить від розміру тварини і його виду.

Засоби від кліщів та бліх бувають у вигляді нашийників, краплею на холку, шампунів, спреїв і мазей. Обов'язково звертайте увагу на те щоб протипаразитний препарат підходив вашій тварині, адже не все що підійде кішці або собаці може підійти домашньому щурі, хом'яку, морській свинці.

Що буде якщо не почати бій з паразитами. Ознаки захворювання.

У домашніх улюбленців термін життя набагато менше нашого, і зрозуміло якщо не стежити за їх здоров'ям, то він буде ще коротше. На перший погляд тільки здається що нічого страшного не буде якщо не використовувати антипаразитні засоби, адже у тварин імунітет до подібних видів захворювання сильніше, але це не так. Ігноруючи проблеми свого домашнього улюбленця, Ви ігноруєте його шанс на одужання і калічите здоров'я в цілому.

У випадку з зовнішніми паразитами можна помітити що тварина почала часто чухатись, "викочуватися", інтенсивно викусувати щось з шерсті. Якщо придивитися розсуваючи шерсть можна виявити на шкірі маленьких чорних жуків, які бігають по її поверхні і маленькі чорні точки (це екскременти бліх). Якщо ж Ви спостерігаєте один або кілька нерухомих, сірих (або білуватих), щільно прилягаючих до шкіри сірих кульок, то це кліщі. У собак і кішок місце їх локалізації в основному вуха, але вони можуть бути і в інших місцях. Ні в якому разі не намагайтеся діставати їх самостійно.

Основні ознаки зараження.

Зрозуміти що Ваш вихованець заражений внутрішніми паразитами буває трохи складніше. Але, все ж можна виділити кілька основних ознак:

  • різке виснаження;
  • відмова від їжі або різке підняття апетиту;
  • у тварини частий свербіж  (треться об поверхні);
  • сльозотеча, нагноєння на очах;
  • наявність яєць в калі.

Якщо ви бачите всі ці симптоми необхідно потурбуватись і про правильне лікування тварини і ретельної турботи про нього. Купівля протипаразитних засобів онлайн дуже зручна, так як можна замовити препарати в будь-який зручний момент і не чекати поки воно з'явиться в міських аптеках.

Завдяки великому асортименту в нашій інтернет аптеці можна підібрати індивідуальний протипаразитний препарат для лікування Вашої тварини за вигідною ціною в Україні.

Вгору