Кожен фермер, який займається розведенням великої рогатої худоби, зустрічається з такою подією, як прийом нового потомства, тому формування та підтримка імунітету корів – це сукупність заходів, які необхідно проводити починаючи з моменту появи телят.
Ми рекомендуємо для вас продукт з оптимальною та збалансованою формулою для профілактики гіпокальцемії, відновлення електролітного та енергетичного балансу та стимуляції обміну речовин у корів вже після отелення – Супер-буст.
Перед отеленням в організмі корів відбуваються гормональні зміни, які готують їх до отелення та лактації. Добре відомо, що починає мобілізуватися кальцій, і якщо цей процес не протікає відповідним чином, формується гіпокальцемія.
Протягом 24 годин перед отеленням вживання корму та води істотно зменшується, що, між іншим, призводить до зменшення вмісту в крові глюкози, зневоднення та втрати електролітів. Це ще більше гнітить стан корів і знижує апетит.
Відразу після отелення коровам негайно випаюють одну дозу Супер-буст, обов'язково до отримання води з напувалок! Корова відновлюватиметься після пологів значно швидше. Завдяки високому вмісту енергії, кальцію, вітамінів та інших елементів, корови будуть активнішими, покращиться апетит, що дасть можливість пройти перші години після отелення краще.
Супер-буст – комплексний продукт для постачання енергії, кальцію, магнію, калію, вітамінів, амінокислот та мікроелементів коровам після отелення. Продукт призначений для випоювання з 20-30 л води.

 

 

 

 

Склад продукту, в 1 кг:

Склад продукту, в 1 кг

Елемент

Вміст

Елемент

Вміст

Енергія, МДж

10,6

Вітамін Д, тис. МО

60

Сирий протеїн, г

48,5

Вітамін Е, г

2,8

Сирий жир, г

54,0

Селен, мг

24

Сира клітковина, г

0,8

Вітамін С, г

4,4

Кальцій, г

44,0

Вітамін В1, мг

62

Фосфор, г

22,0

Вітамін В2, мг

130

Магній, г

15,6

Вітамін В6, мг

80

Натрій, г

40,1

Вітамін В3, мг

80

Калій, г

2,8

Вітамін В5, мг

200

Вітамін А, тис. МО

200

Холін хлорид, мг

720

На додаток до складу Супер-буст включені (1 кг продукту): аланін 22,4 мг, аргінін 12,4 мг, аспарагінова кислота 51,0 мг, цистеїн 11,4 мг, глутамінова кислота 88,0 мг, гліцин 210, 2 мг, гістидин 11,2 мг, ізолейцин 29,8 мг, фенілаланін 13,2 мг, пролін 26,8 мг, серин 27,2 мг, треонін 33,6 мг, триптофан 8,4 мг, тирозин 10,6 мг , валін 28,4 мг, лізин 542,4 мг, метіонін 508,2 мг.
Інгредієнти: декстроза, суха молочна сироватка, фосфат кальцію, магнію оксид, натрію хлорид, натрію бікарбонат, рослинні жири, вітамінний комплекс, сукрам.
Дія препарату:
• Профілактика гіпокальцемії відбувається завдяки всмоктуванню іонів кальцію з фосфату кальцію, який вважається також джерелом фосфору.
• Профілактика кетозу та усунення негативного енергетичного балансу через безпосередньо декстрозу, лактозу з молочної сироватки рослинним жирам (кокосове масло).
• Відновлення водно-електролітного балансу, як наслідок, запобігання зневодненню та забезпечення осмотичного тиску крові.
• Підтримка мікрофлори рубця. Харчова сода, вітаміни Е та С сприяють підтримці відповідного рівня рН у рубці і оберігають його мікрофлору, спонукають споживання корму протягом першої доби після отелення.
• Профілактика затримки посліду. Достатнє вживання води попереджає згущення крові та падіння маткової артерії. Розріджена кров циркулює у достатньому обсязі, покращується кровообіг матки, що зменшує можливість затримки посліду.
• Профілактика усунення сичуга. Продукт випоюють з великою кількістю води, яка заповнює рубець і розтягує його, внаслідок чого попереджається усунення сичуга.
• Селен сприяє набагато кращій репродуктивній функції, молочній продуктивності та запобіжним силам організму.
• Вітамінний комплекс забезпечує вітамінами, у тому числі групи В, синтез яких у рубці може бути порушений у стресовий післяпологовий період.
• Амінокислоти удосконалюють обмінні процеси, беруть участь у синтезі білків тіла тварини.
• Сукрам надає приємні смакові та ароматичні якості продукту, доводячи до досконалості не тільки його споживання, але й основних кормів. Крім цього, Сукрам викликає автономнe ланку периферичної нервової системи в кишечнику, що призводить до значного збільшення всмоктування з просвіту кишечника глюкози, іонів натрію та води. При цьому всмоктування відбуватиметься у співвідношенні 1:1:250 (глюкоза, натрій, вода), що дає Супер-бусту додаткових корисних якостей у разі зневоднення.
Супер-буст можна використовувати з метою усунення зневоднення, втрати солей та токсемії різної етіології (ентерити та ентероколіти, гостра токсична інфекція при метриті, маститі, в області пальця тощо).


Поради щодо застосування

Відразу після отелення 1 кг Супер-буст розвести в 8-10 л гарячої води (50-55 С), розвести холодною водою до 20-25 л (близько 35 С), і випоїти корові.

Більше кормів та кормових добавок можна знайти на сайті БЕЛВЕТ у розділі ВЕТАПТЕКА