Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Ветпрепарати для вух і очей

Ветпрепарати для вух і очей в ветеринарії використовують для лікування або профілактики вушних, або ж очних захворювань у тварин.

Ліки для лікування і профілактики хвороб вух у собак і кішок

Препарати для вух у тварин використовуються для попереджувальної обробки і терапії отодектоза (вушна короста), запалення різних відділів вуха (отит), різних інфекційних захворювань (отомікоз та інші зараження).

Така категорія ветпрепаратів, як вушні краплі для собак, має антимікробний, дезодоруючий, заспокійливий і протигрибковий ефект.

Медикаменти для вух кішок і собак виробляються як:

  • Краплі.
  • Лосьйони (для промивання вуха).
  • Мазі і присипки.

Ветпрепарати які ветеринарний лікар зазвичай призначає для терапії отиту:

  • Ізотік - краплі у вуха (для собак).
  • Барс - теж краплі (є як для собак, так і для кішок).

Дані ветпрепарати можна придбати в нашій інтернет аптеці за прийнятною ціною.

Якщо ви миєте собаку душем, не можна допустити потрапляння в вуха води. Не варто направляти воду з душу на вуха, найкраще мити їх руками. Якщо вода все ж потрапила в вушну раковину, потрібно відразу ж видалити її з вуха сухим рушником або ватними дисками. Вуха собак треба щодня чистити від сірки. Коли шерсть собаки потрапляє у вуха, найкраще вистригати її. Слід не давати контактувати зі своєю собакою іншим собакам у яких явно проявляються різні хвороби вух. Не допускайте переохолодження улюбленця.

Очні краплі для собак і кішок

Ветеринарні краплі для очей використовуються проти запальних процесів, проти вірусних захворювань.

Такі ветпрепарати для очей - призначають для лікування: кон'юктівіта, кератиту, блефоріта і можуть використовуватися для промивання при травмі і гігієнічного догляду за очима.

  • Анандін - застосовують в цілях терапії риніту (запалення слизової оболонки носа) ікон'юктівіта (запалення зовнішньої оболонки ока) на початкових періодах.
  • Барс - проти кератиту (запалення рогівки ока) і кон'юктівіта, також промивання очі при травмі.
  • Діамантові очі - призначають для постійного гігієнічного догляду за очима, при запальних процесах слизової оболонки.
  • Дект-2 - застосовується при лікування кон'юнктивіту і блефарити, також коли запалення викликані різними алергенами.

Якщо ви помітили виділення з очей у вашій собаки - це вираз алергічних реакцій або симптом зараження паразитами. Має велике значення відразу виявити гостре запалення очей. При такому запаленні очі наполовину закриті і весь час виділяються сльози. Фактори запального процесу можуть бути різноманітні: від будь-яких алергенів (будь то навіть пил) або до очей потрапило волоссям, зараження вірусами. До відвідування ветеринарного лікаря ви можете пом'якшити стан вихованця, постійно промиваючи очі і капаючи будь-якими дезинфікуючими краплями. Промивати очі слід від зовнішнього кута ока до носа.

Чому варто замовити ветпрепарати в нашій онлайн інтернет аптеці? Є вакцини для всіх видів тварин, швидка і надійна доставка, прийнятні ціни в Україні і знижки постійним покупцям.

Сортування:
Відображення:
Вгору