Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Насіння ріпаку

Насіння ріпаку для посіву

Ріпак - це досить цінна однорічна рослина, яка відноситься до невибагливої культури. Технологія вирощування ріпаку проста, так як у нього незначні вимоги до теплового режиму і тому прекрасно себе почуває в різних погодних умовах. Особливо популярним вважається ріпак озимий, але також існує і ярий ріпак. Ці два види добре себе зарекомендували і тому користуються найбільшим попитом у аграріїв багатьох країн світу.

Озимий ріпак має хорошу стійкість до холоду, але так як йому потрібно багато вологи і спеціальні властивості грунту найчастіше таку культуру вирощують в районах, де кліматичні умови більш помірні. Технологія посіву даного виду ні чим не відрізняється від інших сортів ріпаку і висівається насінням. При бажанні придбати насіння ріпаку різних сортів, кращий варіант, звичайно ж, це інтернет-магазин «БЕЛВЕТ». Всі подробиці, які вас цікавлять по даній культурі можна дізнатися у наших фахівців. Для цього слід відвідати сайт нашої компанії, де вказані телефони, за якими можна зателефонувати.

Важливі фактори при посіві ріпаку

Купити ріпак для посіву – це тільки перший крок, після якого настає кропіткий тривалий за термінами сільськогосподарський процес обробітку такої культури, в результаті дає винагороду багатим урожаєм, але за умови проходження правильної технології обробітку з дотриманням особливої точності і подальшим доглядом будь-то озимий або ярий ріпак.

При купівлі насіння ріпаку слід обов'язково приділити увагу техніці необхідної для висівання, а також подальшого догляду за ним і для збору врожаю. Озимий ріпак, який ми зможемо запропонувати вам завжди високої якості, що гарантує високий урожай.

Особливу увагу слід приділити також і засобів захисту даної культури від можливих захворювань і різних комах. Їх правильне застосування дозволить отримати набагато більший урожай завдяки якісній захисту від негативних факторів.

Сортування:
Відображення:
Вгору