У ветеринарії з метою лікування онкологічних хвороб використовують як агресивні речовини, так і виготовлені на основі природної сировини. Одним із таких препаратів вважається Фітоеліта Метастоп. Цей препарат стримує формування метастаз при терапії раку у домашніх вихованців. Застосовуваний у лікуванні новоутворень він виявляє протитоксичну та антиоксидантну дію.


Опис препарату

 

Виробник випускає препарат у формі пігулок. Вони мають двоопуклу форму, пофарбовані в тьмяний жовтий відтінок. Можлива наявність незначної кількості вкраплень. У продаж лікувальний препарат надходить фасованим у пластикові банки по 50 таблеток. Кришка має контроль першого выдкриття. На етикетці вказані основні відомості про виробника, препарат, дату виробництва та термін зберігання.

Одна пігулка, масою 0,2 г, включає витяжки лікувальних трав (материнка, чистотіл, ехінацея, кипрей, хвощ польовий, грицики, звіробій, меліса, кропива, безсмертник піщаний, підмаренник), квітів конюшини, нігтиків, лабазника, грибів шиітаке, коріння лопуха, кроволібки, солодки, а також додаткові речовини.
Система впливу полягає у здатності лікувальних компонентів проявляти протипухлинний ефект унаслідок:

• активації синтезу перфорину;
• підвищення кількості антитіл;
• індукції інтерферону;
• стимуляції Т-лімфоцитів;
• цитостатичну дію;
• скорочення швидкості формування капілярів тощо.

 

Показання для використання

 

При профілактиці злоякісних новоутворень різноманітної етіології і в післяопераційний період як антиметастатичного препарату.
Метастазування - розповсюдження пухлинних клітин у тканини та органи, відмінні від тих, у які "проростає", первинна пухлина. Витяжки шиитаке, рейші і брокколі, що знаходяться в препараті, - більш ефективні природні інгібітори цього процесу.

Порядок використання:

Фітоеліту Метастоп використовують для детоксикації організму при новоутвореннях у кішок та собак, а також у післяопераційний період як адаптогенний, антиоксидантний та антитоксичний засіб.
При операційному видаленні пухлин Фітоеліту Метастоп використовують за 2-3 дні до операції: собакам по 1 таблетці на 10 кг маси 3 рази на день, кішкам по 1 таблетці 3 рази на день.
У післяопераційний період Фітоеліту Метастоп застосовують протягом усього життя 3 рази на день, курсами по 4-5 дні, кожні 3-4 місяці: собакам по 1 таблетці на 10 кг маси, кішкам по 1 таблетці.
У деяких випадках, після використання фармацевтичного препарату, у тварин спостерігається озноб, тремтіння. В окремих випадках може збільшуватися температура. Ці реакції вважаються фізіологічно адекватною реакцією організму на вплив речовини. При підвищенні температури дачу препарату слід перервати.
Протипоказань не встановлено. Можлива персональна непереносимість компонентів речовини.

Плюси препарату

• низька вартість Фітоеліта Метастоп
• результативність при застосуванні;
• висока якість.

Більше гомеопатичних препаратів можна знайти на сайті БЕЛВЕТ