Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Насіння гібридів кукурудзи

Кукурудза одна з найстаріших культур культивованих людиною. Кукурудза є люблячим тепло рослиною. Також вона любить частий полив, світлолюбна, може доростати до 6 метрів. Для зняття хорошого врожаю землю під посадку кукурудзи необхідно підготувати восени. Підготовка полягає в прокопуванні землі на глибину 40-50 см, очищенням від сміття. Кукурудзу перед посадкою можна замочити на пару днів, це прискорить проростання. Висаджувати у відкритий грунт можна при середній температурі в +12 градусів. За умови родючого грунту кукурудзу можна аж до 10 років вирощувати не змінюючи місця. Для повноцінного росту і розвитку рослин необхідно своєчасна підгодівля і прополка. Відстань між рослинами має бути не менше 50 см, після появи 5-6 листа з листових пазух почнуть з'являтися пасинки. Їх необхідно обривати, щоб всі поживні речовини пішли на зростання і визрівання качанів. А для отримання максимального врожаю часто застосовується штучне запилення. Процес запилення простий, навіть новачок легко зможе отримати хороший урожай цієї невибагливої ​​рослини. А вибір кукурудзи в інтернет-магазині «Белвет» допоможе відкрити нові грані цієї рослини.

Застосування кукурудзи

Рослина застосовується в медицині - традиційній і гомеопатії, в косметології, сільському господарстві і звичайно в кулінарії. Неймовірно смачні відварені качани і салати з зернами кукурудзи. Рідко який кіносеанс обходиться без попкорну.

У кулінарії використовують:

  1. Зерна кукурудзи
  2. Масло
  3. Муку
  4. Крохмаль

В медичних цілях використовуються в основному чоловічі квітки рослини, "рильця". Відвар з них показаний при гіпертонії, хворобах печінки та жовчовивідних шляхів. Це незамінні, натуральні ліки від набряків. Часто його призначають вагітним, адже воно абсолютно нешкідливе для малюка. Кукурудза містить амінокислоти, білки, безліч життєво необхідних мінеральних речовин і навіть золото. Виходячи з цього можна сміливо стверджувати що люди називаючи кукурудзу "золотий" мали рацію. Витяжки з чоловічих квіток кукурудзи продають в аптеці.

Також неоціненна роль кукурудзи в скотарстві. Спеціальні типи кукурудзи вирощуються для харчування худобини. Кукурудза використовується як в свіжому вигляді так і у вигляді високопоживної заготовки зимового корму.

Вгору