Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Ветеринарні антисептики і дезинфектанти

Володарям тварин необхідно піклуватися про своїх підопічних. Часто виникає питання: які кошти краще використовувати для захисту від хвороб і їх лікування. На сьогоднішній день, існує велика кількість різноманітних медикаментів. У нашій інтернет аптеці, при бажанні, ви можете купити дезинфікуючі засоби для тварин.   

Сучасні дезінфектанти для тварин

Дезінфектанти - це препарати які використовуються для знищення бактерій, вірусів, грибків та інших інфекцій. До їх складу може входити один або кілька компонентів, а так же, регулятори кислотності, стабілізатори та миючі інгредієнти.

Головною відмінністю дезінфектантів від антисептиків є те, що дезінфектанти використовуються для обробки різних приміщень, поверхонь обладнання і т.д. Вони можуть бути використані, так само в транспортних засобах, які використовуються для перевезення тварин, в приміщеннях для їх утримання, для обладнання в розплідниках, ветеринарних клініках і лікарнях. Дезінфектанти використовуються в цілях профілактики і попередження хвороб. Результат, при застосуванні подібних препаратів, залежить від властивостей мікроорганізму, від кількості особин, від характеру середовища, в якій знаходяться організми, від її температури, а так само від методу обробки.

Захист тварин дезінфектантами

У складі будь-яких дезінфектантів присутні діючі речовини. Вони відповідають за ефективність і якість по знищенню мікробів.

Основні хімічні речовини дезінфектантів:

  • Спирти
  • Галогени (йод, хлор, фтор, бром)
  • Хлоргексидин або з'єднання на його основі
  • Альдегіди
  • Пероксидні сполуки
  • Кислоти, надкислоти
  • Поверхнево активні речовини
  • Луги і д.р.

Дезінфектанти, які ви можете купити у нас онлайн, відповідають технологічним і функціональним вимогам. Вони надають бактерицидну і знезаражувальну дію в короткі терміни.

Захист тварин антисептиками

Антисептики - це засоби, призначені для обробки відкритих ран, а також, для затримання вже виникненої інфекції. Деякі антисептики для тварин можуть знищувати мікроби, в той час як деякі з них тільки пригнічують або знищують їх зростання. Антисептики можуть використовуватися для обробки подряпин, поверхневих ран і інших ушкоджень.

Медикаменти які містять антисептик, можна застосовувати при лікуванні не тільки кішок і собак, а так само будь-яких інших тварин: корів, коней, овець, курей, кроликів і т.д.

В даний час випускається велика кількість препаратів - антисептиків. Вони можуть бути в формі мазі, спрею і т.д. Ви можете вибрати будь-який препарат, який відповідає вашим вимогам. Дуже зручний в зверненні ранозагоювальний спрей для тварин. Він має протимікробну дію, а також допомагає в лікуванні вже інфікованих ран.

Ранозагоювальні антисептики володіють великим спектром дії і знищують бактерії, бацили, грибки різного ступеня. Механізм дії пов'язаний з порушенням проникності мембрани і гальмуванням ферментів, важливих для життєдіяльності мікробів.

У швидкому темпі сучасного життя, вже ніяк не обійтися без препаратів, що містять антисептики. Якщо вам знадобилося купити препарат в Україні, то ви можете замовити їх у нас. Вас чекають невисокі ціни і швидка доставка.

Сортування:
Відображення:
Вгору