Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Антигельмінтики - препарати від глистів

Кожен дбайливий господар домашніх улюбленців знає, що вони потребють особливого догляду в плані медицини і лікування, будь це собаки, кішки або навіть верблюди. Одними з головних засобів вет-асортименту є антигельмінтні препарати для тварин, а по-іншому - Антигельмінтики. Ці препарати застосовуються в якості лікувального курсу або профілактики (за рецептом ветеринара) проти паразитичних черв'яків гельмінтів, звідки і сама назва. Гельмінти згодом з'являються практично у кожного домашньої тварини, що призводить до маси проблем. А хімічний склад антигельмінтних препаратів знищують їх за короткий час, так само запобігає їх поява в організмі тварини.

Ветеринарні препарати від глистів

Наша інтернет-аптека Белвет пропонує вам в даному каталозі тільки безпечні та ефективні ветеринарні препарати від глистів в Україні, причому в найбільшому асортименті як для домашніх, так і для скотних тварин: курей, кіз, коней, овець, тобто це так само ідеальний варіант для фермерів. Деякі ж віддають перевагу дрібнішим друзям людини - гризуни і птахи, медикаменти для яких ви так само зможете придбати у нас.

До кожного препарату додається детальна інструкція і таблиця дозування, запобіжних заходів, якщо ветеринар сам не виписав потрібний рецепт. Ми працюємо з більш ніж 20 відомими фармацевтичними брендами - входять Bayer, CEVA, Агрофарм, АПИ-САН і так далі. Партнери нашої компанії поставляють тільки оригінальну продукцію, що забезпечують дегельмінтизацію в короткі терміни завдяки вищим технологіям лікування і сучасних складів. Категорія товарів все частіше заповнюється новими ліками у вигляді спреїв, таблеток, пігулок, мазей, крапель і навіть сиропів. Такий широкий вибір означає те, що в нашому інтернет магазині ви можете замовити онлайн будь-який зручний для тварини спосіб дозування, від дорослих і до найменших. Антигельмінтні препарати для тварин в нашому каталозі надійно справляються з такими поширеними захворюваннями як нематодоз, цестодоз, трематодоз і т.д.

Чому варто купувати саме у нас?

Чому наші клієнти можуть довіряти нам? На це питання можна відповісти трьома словами - якість, доступність, надійність. Ціни на протиглистні ветпрепарати опущені до рівня, який зможе досягти споживач практично з будь-якими фінансовими засобами. Купити таблетки від глистів для тварин онлайн ви можете в один клік, способи оплати знаходяться в кожній картці товару. Однак вартість ніяк не відображає якість і справжність антигельмінтних препаратів, які проходять сувору перевірку контрольної організацією вет-аптек. А після вдалого проходження перевірки слідує висновок: незабаром відчутний результат гарантований вашому улюбленцеві. Ще одна перевага в тому що улюбленець із задоволенням прийме антигельминтик, так як в більшу кількість з них додані натуральні добавки з ароматом корма, м'яса і бажаних ласощів. Легкий курс лікування антігельмінтними препаратами і здоровий результат забезпечений.

Сортування:
Відображення:
Вгору