Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Засоби захисту рослин (ЗЗР)

Засоби для захисту рослин оптом і в роздріб

Україна - розташована в Східній Європі зі сприятливими ресурсами для агропромисловості. У свій час аграрне господарство держави пережило системну кризу. На даний момент, одним із головних завдань, що стоять перед сільським господарством країни, є система захисних заходів від шкідливих носіїв, хвороб і бур'янів. Статистика втрат від шкідливих носіїв, хвороб і бур'янів, щорічно становить приблизно 30% врожаю. Близько третини з цих втрат, припадають на хвороби, такі як базальний бактеріоз, Пепеліца, головня проса, фузариум і захворювання стебел рослин. Хвороби не тільки завдають шкоди, але і також надають шкідницьке вплив на що зберігається продукцію. В результаті чого, для вирішення даної проблеми, був розроблений ряд комплексних програм щодо захисту врожаю, застосування засобів захисту рослин (ЗЗР). Наприклад: від хвороб рослин необхідно використовувати стійкі гібриди, а також обробляти їх фунгіцидами.

Інший відчутної шкоди врожаю і рослинам, наносять бур'яни. З цією напастю використовуються різні види гербіцидів. У 21 столітті, розроблена величезна кількість спеціально розроблених гібридів, які мають імунітет до певних видів гербіцидів, наприклад технологія евролайтінг. Це гербіцид з гнучким терміном застосування. Іншою проблемою врожаю, є протистояння з шкідниками. Їх найбільш ефективної загрозою, є інсектициди. Можна розглянути приклад на елатерідах - це личинки жуків коваликів, вони завдають шкоди насінню або їх проросткам ще до сходу. Для вирішення проблеми з личинками, необхідно провести перед посівне обприскування інсектицидами або обробити отрутою насіння. Таким чином, хімічну зброю захисту рослин, дозволяють придушити життєдіяльність шкідливих організмів, в тому числі надають захист рослин від хвороб, комах і бур'янів.

Купити ЗЗР для вирішення сільськогосподарських проблем

Для вирішення сільськогосподарських проблем, існує величезна різноманітність препаратів, спеціалізованих для захисту рослин за вигідною ціною, а також сприяють забезпеченню захисту всього вашого врожаю. Одними з найбільш затребуваних, є: антразін (від бур'янів), фермат (від грибної інфекції), акарісід (від кліщів), зооцид (від гризунів), анабазин (від комах) і бактерициди (від бактерій).

Для благополучного використання хімічних препаратів, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Вгору