Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

Гербіциди - засоби від бур'янів

Eфективні хімікати від бур'янів

Досвідчені городники розуміють, що своєчасно захистивши посадки від рослин – шкідників, можна істотно збільшити урожай. Тому такий високий попит на гербіциди. Буквально це слово перекладається як «вбити траву» і речовини з честю виправдовують свою назву. Гербіциди залишаються найбільш затребуваними препаратами, тому що здатні реально знищувати бур'яни на городі, істотно зменшити трудовитрати. Вони часто використовуються і фермерами, цей метод дозволяє швидко і легко обробити значні площі землі і знищити докучливі рослини – шкідники.

В даний час на ринку присутня велика кількість засобів, які допомагають боротися з бур'янами. Багато компаній розробляють інноваційні продукти, які розрізняються за рівнем безпеки і принципу дії. Фахівці рекомендують з однорічними бур'янами боротися адресно, враховувати той факт, що більшість бур'янів є сезонними. багаторічні рослини – шкідники нагадують про своє існування щороку, боротися з ними значно важче. Тому перед покупкою препаратів від бур'янів необхідно розібратися в їх видах і зупинитися на найбільш оптимальному засобі, застосування якого забезпечить порядок на газоні, в городі, на клумбі.

Види гербіцидів

Відомо два види гербіцидів. Перші здатні надати суцільний вплив, другі діють вибірково. На запущених землях або на площах, де ще не висаджені корисні рослини, краще використовувати гербіциди суцільної дії. Такі гербіциди здатні знищити навіть багаторічні «злісні» бур'яни. Досить розприскати розчин на листя рослин, і бажаний результат буде досягнутий.

Для обробки присадибної ділянки застосовуються гербіциди вибіркової дії. Вони здатні знищити лише певні бур`яни, що ховаються серед культурних рослин. Саме тому такі препарати так популярні у знаючих садівників і дачників.

Покупець повинен розуміти, що купувати потрібно лише препарати в заводській упаковці. Якщо необхідно обробити великі площі, можна купити гербіциди оптом за ціною виробника. Потрібно пам'ятати, що насолодитися результатами нелегкої праці зможе лише той, хто вчасно вживе адекватних заходів для захисту свого врожаю.

Вгору