При порушеннях в роботі печінки кішкам необхідний особливий медпрепарат. Згідно відгукам, у ветеринарній практиці до цих пір використовують гепатопротектори для людей. Але Гепатоджект для кішок успішно виконує цю функцію з урахуванням потреб пухнастих вихованців.
Про препарат: фармакологія, склад, форма випуску
Гепатопротектор випускається у формі стерильного розчину для ін'єкцій. Надходить у продаж в флаконах темного скла ємністю від 10 до 500 мл. Звичайна упаковка має на увазі гумову кришку, запаяну в алюмінієвий ковпак. Всі флакончики продаються разом з інструкцій з використання в картонних пачках або в транспортній тарі.
Гепатопротекторну дію Гепатоджекту забезпечують діючі сполуки в складі:
• L-орнітин;
• Бетаин;
• L-цитрулін;
• Сорбітол;
• L-аргінін гідрохлорид.
Гепатоджект відразу вбирається в місці введення і потрапляє в усі органи і тканини.
Показання до використання
Ін'єкції використовуються самостійно або в комплексі з іншими медичними препаратами. Гепатоджект призначають при лікуванні печінки. Його ефект спостерігається при гострому і хронічному перебігу захворювань у кішок. За допомогою активних компонентів нормалізуються функції печінки, відбувається відновлення її клітин. Максимально усуваються наслідки:
• екзо- і ендотоксикозу;
• захворювань інфекційного та соматичного характеру.
Використання Гепатоджекта гарантує зниження рівня гепатотоксического впливу фармакологічних засобів.
Дозування та інструкція по використанню
Для кішок підходяща разова доза гепатопротектора згідно з інструкцією по використанню становить 2-5 мл. Вводять у вену, підшкірно або внутрішньом'язово, але як можна глибше. Стандартний курс лікування, передбачений інструкцією по використанню, становить 5-7 діб, однак за індивідуальними показаннями ветеринарний лікар може збільшити його аж до 2 тижнів. Уколи роблять 1-2 рази в день.
Переваги речовини
Відгуки на форумах говорять про те, що Гепатоджект активно використовується у ветеринарній практиці. Серед переваг:
1. Перший і поки єдиний ветеринарний засіб гепатопротекторного впливу, який призначений для ін'єкційного введення
2. Ін'єкції не треба додатково розводити.
3. Можна колоти кішці різними способами.
4. Швидкий результат, завдяки природним компонентам.
5. Доступність.
6. Сумісність з іншими ліками.
Протипоказання і побічні дії
З числа протипоказань до застосування Гепатоджекта в інструкції по використанню відзначається тільки індивідуальна непереносимість. Для вагітних кішок, а також вигодовуючих потомство, його використовують під контролем фахівця.
Лікування Гепатоджектом при дотриманні інструкції по використанню не викликає ускладнень і побічної дії, проте уколи краще не пропускати - це зменшує ефективність.

Умови зберігання
 Інструкція по використанню рекомендує зберігати Гепатоджект, як і всі лікарські засоби:
• в заводській фасовці, не порушуючи її цілісність;
• окремо від харчових продуктів;
• дотримуючись температурний режим + 5 ... + 25 ° С
• захищаючи від світла;
• запобігши доступ дітей і тварин.
При дотриманні цих правил препарат зберігається 2 роки.
Невикористаний відкритий флакончик Гепатоджекта зберігають не більше 3-х тижнів в холодильнику. За умови, що набір складу кожного разу здійснюється стерильним шприцом з знезараженням кришки флакончика спиртом.


Аналоги


У ветеринарній фармакології немає аналогів Гепатоджекту. За відгуками в клініках, за відсутності цього засобу, використовують ін'єкції гепатопротекторів, вироблених для людей, наприклад, Гептралу. Але він не враховує всіх особливостей життєдіяльності кішок.
Незважаючи на те, що навіть при передозуванні інструкція по використанню наполягає на відсутності побічних явищ, не варто самостійно колоти кішці подібні засоби. Тільки лише точна діагностика гарантує результативне лікування.