Препарат Стронгхолд винайдений для використання у собак і кішок для результативної боротьби з блохами і іншими паразитами. До складу речовини входить унікальна діюча речовина - селамектін, що дає можливість знищувати не тільки дорослих бліх, які перебувають на собаці, а також яйця і личинки, які знаходяться вдома - на підстилці, килимі, м'яких меблів. Препарат випускається у вигляді крапель на холку.

Стронгхолд результативним проти безлічі різновидів паразитів:

• дорослих бліх, личинок і їх незрілих форм, які проживають в навколишньому середовищі

• коростявих кліщів, які викликають сильне подразнення і важкі ураження шкіри у собак

• вушних кліщів, які викликають запалення вух (отити) у собак і кішок

• круглих черв'яків, одних з найбільш небезпечних для здоров'я кішок і собак

• профілактика інфікування дирофіляріозом - небезпечною хворобою, що вражає серце тварини

Просте і легке нанесення

Розведіть шерсть на загривку тварини і видавіть вміст піпетки. Дозу препарату просто вибрати в залежності від виду і маси тулуба тварини.

У складі речовини відсутня олія, тому шкіра тварини висихає швидше і з нею можна грати вже через 30 хвилин після нанесення речовини.

Безпечний в рекомендованих дозах для абсолютно всіх порід і молодих тварин Стронгхолд допустимо до використання з 6-тижневого віку, а крім того вагітним і годуючим тваринам. На відміну від інших препаратів івермектинового ряду, Стронгхолд добре переноситься собаками породи коллі, бобтейл і їх гібридів. Захищає від бліх на 1 місяць.

Запатентована Zoetis діюча речовина селамектін є ефективним засобом для боротьби з блохами.

Знищення бліх у навколишньому середовищі

Стронгхолд єдиний препарат проти бліх, розрахований для нанесення на шкіру тварин, який гарантує успішний захист від бліх у навколишньому середовищі.

Детрит, що потрапляє в навколишнє середовище з оброблених Стронгхолдом домашніх тварин, знищує яйця і личинок бліх, які до цього не мали контакт з селамектіном. Це дає можливість додатково знищувати бліх в тих ділянках будинку, куди домашня тварина має доступ.

Знищення гельмінтів

Препарат Стронгхолд наноситься на шкіру тварини, при цьому діє також на гельмінтів, які знаходяться всередині тварини. Вся справа в принципі дії речовини. Стронгхолд володіє системною дією - потрапляючи на шкіру тварини, він проникає крізь неї і всмоктується в кров. З потоком крові він діє на гельмінтів, які присутні в організмі тварини. Селамектін в потрібних дозах не небезпечний для самої тварини, так як у ссавців відсутні рецептори, на які він надає дію. У той час як у бліх, гельмінтів і деяких інших паразитів вони є.

Препарат Стронгхолд результативним проти наступних різновидів гельмінтів:

- Toxacara canis (захворювання токсокароз собак)

- Toxacara Cati (захворювання токсокароз кішок)

- Ancylostoma tubaeformae (захворювання анкілостомоз) та інших нематодозів

Профілактика дирофіляріозу

При використанні Стронгхолд один раз на місяць протягом льоту комарів-переносників препарат повністю попереджає зараження собак і кішок, вбиваючи мікрофілярій (личиночная стадія дірофілярій) і попереджаючи їх перетворення у дорослих особин. Так як препарат не знищує дорослих дірофілярій, його використання в рекомендованих дозах безпечне для вже інфікованих тварин. Для того, щоб захистити тварин, яких ввозять в регіони, де поширений дирофіляріоз, їх рекомендується за місяць до передбачуваної дати обробити Стронгхолдом.

Знищення коростяного кліща у собак

Стронгхолд також результативний в боротьбі з саркоптозом собак, тобто захворюванням, викликаним коростяним кліщем. Дослідження виявили те, що через місяць після нанесення речовини результативність становила 90%, через 30 діб після нанесення другої дози результативність препарату склала 100%.

Знищення вушного кліща

Ще один тип паразитів, на які впливає Стронгхолд - це вушні кліщі. Хвороба, яку вони викликають, називається отодектоз. Відповідно до проведеного наукового дослідження, через 30 днів після призначення Стронгхолд у оброблених тварин не виявляється активних кліщів, що доводить 100% результативність препарату.

Дозування і спосіб використання

Стронгхолд представлений в 6 різних дозах - 4 види для собак, 1 вид для кішок і один вид для молодих тварин (кошенят і щенят). Фасування речовини для собак відрізняються згідно вазі тварини. З цієї причини для підбору вірної дози, вам треба зважити тварину.

Тварина

Вага

Дозування

Цуценя, котеня

до 2,5 кг

15 мг

Собака

2,6-5 кг

30мг

Доросла кішка

2,6-7,5 кг

45 мг

Собака

5,1-10 кг

60 мг

Собака

10,1-20 кг

120 мг

Собака

20,1-40 кг

240 мг

 

Нанесення

Етап 1 - розкрийте упаковку, прочитайте інструкцію

Етап 2 - відкрийте піпетку

Етап 3 - розсуньте шерсть на загривку тварини і видавіть вміст піпетки на шкіру.

Усе! Тепер на цілий місяць ваш вихованець захищений від бліх та інших паразитів.