Bayer ADVANTIX (Адвантікс) - засіб від бліх і кліщів для собак


Адвантікс - результативний захист від кліщів:

 • Сильна репеллентна дія - відлякує іксодових кліщів від вашого вихованця також перешкоджає нападу паразита на тварину протягом 4 тижнів
 • Внаслідок контактній дії, миттєво знищує кліщів, які потрапили на тварину, до укусу
 • Знижує загрозу ураження собаки кровепаразітарнимі захворюваннями

Адвантікс - результативний засіб проти бліх:

 • Знищує 98-100% бліх, провідних паразитичну діяльність на тварину, протягом 12 годин після обробки
 • Захищає від вторинного нападу протягом 30 днів
 • Вбиває бліх до укусу
 • Знищує личинки бліх у місцях мешкання тварин
 • Ефективний проти вошей і волосоїдів

Адвантікс - ефективний засіб проти комарів і москітів:

 • Відлякує комарів і москітів протягом 4-х тижнів після обробки
 • Зменшує ризик захворювання на лейшманіоз та дирофіляріоз
 • Адвантікс - безпечне засіб:
 • Не всмоктується в кров
 • У рекомендованих дозах не проявляє побічних дій
 • Можна використовувати цуценятам і собакам різних порід, різного віку
 • Безпечний для людей

Адвантікс - тривала дія:

 • Діє протягом 4-х тижнів
 • Однієї упаковки (4 піпетки) досить на 4 місяці
 • Не зменшує продуктивності вже після купання пса

 

БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ


Імідаклоприд і перметрин, що входять до складу речовини «Адвантікс», володіють синергічним ефектом, виявляють інсектицидну, акарицидну і репеллентну дію на комах і іксодових кліщів, які ведуть паразитичну діяльність на собаках. Препарат ефективний проти імагінальних і преімагінальних фаз формування вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів, гарантує захист тварин від нападу комарів, мошок і москітів.
Захисна дія речовини вже після одноразової обробки тварини триває 4-6 тижнів. «Адвантікс» згідно рівня токсичного впливу на організм належить до помірно небезпечних препаратів, у відповідних дозах не проявляє шкірно-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного і сенсибілізуючої дії. Препарат добре переноситься тваринами в терапевтичній та в 5 разів її перевищуючій дозах.


ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
 

«Адвантікс» використовують з метою знищення комах і іксодових кліщів, які ведуть паразитичну діяльність на собаках, а крім того захисту тварин від їх нападу шляхом топікального (крапельного) нанесення речовини на шкіру. При терапії алергічного дерматиту, спровокованого комахами, препарат можливо застосовувати в комбінації з лікарськими засобами.
Перед застосуванням з тюбик-піпетки прибирають запобіжний ковпак, проколюють захисну мембрану носика піпетки і надівши ковпачок з протилежного боку), розставивши шерсть і натискаючи на тюбик-піпетку, наносять медпрепарат на шкіру в недоступному для злизування тваринам місці (між лопатками).
При обробці великих собак вміст тюбик-піпетки наносять на шкіру в три-чотири ділянки на спині від лопаток до крижів
Загибель паразитуючих на тварині комах відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин вже після обробки.
Захисна дія препарату проти вошей, бліх, волосоїдів, двокрилих комах, а крім того іксодових кліщів вже після одноразової обробки тварини триває 4-6 тижнів. Повторні обробки тварин виконують за показаннями, проте не більше 1 разу на місяць.
Не допускається використовувати «Адвантікс» хворим на заразні захворювання і видужуючим тваринам, а крім того вагітним сукам і цуценятам молодше 7-тижневого віку.
Побічних явищ і ускладнень при використанні речовини, як правило, ніяк не простежується. В окремих випадках вже після використання речовини вірогідні індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, подразнення), які самостійно проходять протягом 1-4 діб і не вимагають використання ліків.
Унаслідок можливого забруднення препаратом тканин, пластика і інших матеріалів, не потрібно дозволяти контакту обробленого тваринного з оточуючими його об'єктами до повного висихання речовини на місці обробки.


ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
 

У період роботи з препаратом «Адвантікс» не допускається палити, пити і приймати їжу. По завершенні роботи необхідно ретельно помити ручки теплою водою з милом. Не слід мити, гладити і підпускати тварину до маленьких дітей протягом 24 годин після оброблення речовиною.
При випадковому попаданні речовини на шкіру або в очі його необхідно відразу змити струменем води, при попаданні всередину - звернутися до лікаря.
Порожні тюбик-піпетки з-під речовини заборонено використовувати для домашніх цілей, їх закривають ковпачками і викидають у контейнери для сміття.