Що таке Сімпаріка?

Сімпаріка — це американський препарат від бліх та кліщів. Препарат схвалений американським управлінням з контролю за продуктами і лікарськими засобами (FDA) та Європейським агентством з лікарських засобів (EMA).

Таблетка Сімпаріки містить діючу речовину сароланер. Вона засвоюється в організмі собаки, паралізує бліх і кліщів, які вже були на тілі, а також швидко вбиває нових паразитів.

Сімпаріку можна застосовувати разом з іншими стандартними ветеринарними препаратами.

stamp

5 переваг Сімпаріки
 • ЗручністьЗручність

  Світло-коричнева жувальна таблетка квадратної форми з гладкою поверхнею має невеликий розмір та смак печінки. Препарат сприймається собакою як ласощі. Сімпаріку можна давати навіть без їжі.

 • КомплексністьКомплексність

  Сімпаріка захищає від бліх та 9 видів іксодових кліщів, а також від корости (саркоптоз), вушного (отодектоз) та підшкірного кліща (демодекоз).

 • ШвидкістьШвидкість

  Сімпаріка починає дію через 3 години після прийому їжі. Таблетка знищує бліх через 8 годин, а кліщів через 12. Вчасне застосування дозволяє попередити зараження бабезіозом, бореліозом (хвороба Лайма) та анаплазмозом.

 • ПереносимістьПереносимість

  Таблетки варіюються за вагою собаки від 1,3 кг. Порода не має значення.

 • НадійністьНадійність

  Окрім захисту шкіри від бліх та кліщів, Сімпаріка також захищає слизові оболонки тварини. Собаку можна купати, це не впливає на дію препарату.