Група компаній Белвет, це активно розвивається організація, яка на сьогоднішній день є значним гравцем на ринку зооветеринарних товарів. Свою діяльність компанія починала з поширення ветеринарних лікарських препаратів.

Сфера діяльності групи компаній Белвет, на сьогоднішній день, зосереджена в таких напрямках: продаж ветеринарних препаратів, а також, преміксів, пронутріентов, кормів і кормових добавок, засобів гігієни та дезінфекції. Також, фахівці компанії надають різні ветеринарні послуги. У нас ви завжди зможете ветеринарні препарати купити в будь-якій кількості і з вичерпною консультацією. Ціна при цьому буде нижче середньої.

Сучасні життєво важливі ветеринарні лікарські препарати повинні бути доступні в достатньому обсязі на території України - це наша мета. Всім колективом, компанія «Белвет» прагне бути максимально професійними і, тим самим, приносити більше користі нашим клієнтам. Ми тримаємо орієнтир на високі стандарти у праці.

 • 2005 рік - отримання ліцензії на оптово-роздрібний продаж ветпрепаратів ФОП Харута В. А. Після чого, інноваційні ветпрепарати купити (Україна) стало доступніше.
 • У 2006 році ФОП Харута В. А. стає регіональним дистрибутором вітчизняної компанії Інвек, яка займається виробництвом БМВД, преміксів і кормів для сільськогосподарських тварин.
 • У 2007 році ФОП Харута В. А. офіційний дилер по ветеринарним препаратам компанії Interchemie.
 • У 2008 році ФОП Харута В. А. офіційний дилер всесвітньо відомої компанії Intervet (MSD Animal Health) в розробці і виробництві продукції для здоров'я тварин.
 • 2009 рік - ПП «Белвет» зареєстроване як юридична особа.
 • 2011-2012 роки - ФОП Харута В. А. стає офіційним дилером міжнародної компанії, яка здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів і вакцин Файзер (Zoetis). Ветпрепарати, оптом тепер стали дешевше.
 • У 2012 році ПП "Белвет" стає офіційним дистриб'ютором виробника засобів гігієни доїння компанії ГЕА ФАРМ ТЕХНОЛОДЖІЗ.
 • У 2013 році ФОП Харута В. А. та ПП «Белвет» стали ексклюзивними дилерами BIOVET, SA всесвітньо відомого лідера виробництва пронутріентов, який спеціалізується на інноваціях в області годування тварин.
 • У 2014 році - додається спрямування коштів дезінфекції та гігієни, ТОВ «АГРО ДУС» - обладнання в цій компанії.
 • У 2015 році підписали контракт на ексклюзивну дистрибуцію ветеринарних препаратів, які орієнтовані на "контролі болю у тварин» компанії Richter Pharma AG
 • 2015 рік створюється юридична особа ТОВ «БелМикс», що займаються розвитком напрямку преміксів, кормових добавок, а також готових кормів.
 • 2016 рік - Для оптового та роздрібного продажу зоотоварів і ветпрепаратів створюється інтернет - магазин. Тепер ветеринарні товари, інтернет магазин «Белвет» дає можливість придбати онлайн, не виходячи з дому, офісу в будь-який зручний для Вас час, просто оформивши замовлення на сайті.


Група компаній Белвет має багаторічний досвід роботи з приватними особами, птахофабриками, холдингами, різних форм власності господарствами, ветеринарними клініками, аптеками, зоомагазинами і іншими оптовими покупцями. Ми ведемо тісну співпрацю з найвідомішими як вітчизняними, так і зарубіжними виробниками товарів для тварин і ветпрепаратів. Саме тому у нас Ви можете купити ветпрепарати, ціна яких значно менше, ніж у інших компаній.