Інтернет-магазин № 1 Киэву, вет препарати, зооветеринарні товари
0
Мій кошик

АСД - 2 АВЗ 100 мл

Артикул: 00656

Склад лікарського засобу

Препарат АСД-2Ф є продуктом сухої перегонки сировини тваринного походження; містить в своєму складі з'єднання з активною сульфгідрильної групою, похідні аліфатичних амінів, карбонові кислоти, аліфатичні і циклічні вуглеводні, похідні амідів і воду. За зовнішнім виглядом являє собою рідину від жовтого до темно-червоного кольору зі специфічним запахом, добре змішується з водою. Випускають препарат у формі стерильного розчину, розфасованого по 50, 100 і 200 мл у скляні флакони, закриті гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Препарат АСД-2Ф при пероральному застосуванні має активізує дію на центральну нервову систему і вегетативну нервову систему, стимулює моторну діяльність шлунково-кишкового тракту, секрецію травних залоз, підвищує активність травних і тканинних ферментів, покращує проникнення іонів Na + і К + через клітинні мембрани, сприяє нормалізації процесів травлення, засвоєння поживних речовин і підвищення природної резистентності організму. При зовнішньому застосуванні препарат стимулює активність ретикулоендотеліальної системи, нормалізує трофіку і прискорює регенерацію пошкоджених тканин, має виражену антисептичну і протизапальну дію.

Показання

Препарат АСД-2Ф призначають сільськогосподарським тваринам (в тому числі птиці) і собакам, з лікувальною і профілактичною метою при хворобах шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи, поразках шкірних покривів, порушеннях обміну речовин, для стимуляції діяльності центральної і вегетативної нервової системи , підвищення природної резистентності в ослаблених і перехворіли інфекційними і інвазивними хворобами тварин, а також для стимуляції росту і розвитку поросят, курчат і підвищення несучості курей.

Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Всередину препарат АСД-2Ф призначають тваринам з питною водою перед годуванням або в суміші з комбікормом в ранкове годування.

Зовнішньо АСД-2Ф застосовують у вигляді 2-20% розчинів, приготованих на стерильному фізіологічному розчині або кип'яченій воді. При приготуванні лікувального розчину необхідної концентрації, вихідний стерильний розчин АСД-2Ф приймають за 100%. Лікувальний розчин готують в асептичних умовах.

При диспепсії, гастроентероколітах, гастроентеритах, а також дистрофічних станах, викликаних розладами травлення та порушеннями обміну речовин, препарат призначають внутрішньо один раз на добу, в разових дозах, зазначених в таблиці. Лікування проводять курсами по 5 днів з інтервалом 2-3 дня до одужання тварини.

При тимпании великої рогатої худоби препарат випоюють тварині або вводять в рубець через шлунковий зонд один-два рази на добу в разовій дозі, зазначеної в таблиці. В процесі лікування призначають теплі клізми, масаж рубця і інші процедури, передбачені при вказаній патології.

При метеоризмі кишечника у коней препарат випоюють тваринам або вводять через шлунковий зонд одноразово в дозах вказаних в таблиці. В процесі лікування призначають теплі клізми, масаж живота та інші процедури, передбачені при вказаній патології. При необхідності лікування повторюють.

При катаральній пневмонії поросят поряд з етіотропного лікування препарат призначають один раз в день з питною водою за 30-40 хвилин до годування або в ранкове годування з комбікормом в дозах, зазначених в таблиці. Лікування проводять курсами по 5 днів з інтервалом 2-3 дня до одужання.

При вагінітах і затримання посліду у корів (після його видалення) застосовують 3-5% розчин препарату, підігрітий до 40вС, яким промивають піхву один раз на добу протягом 4-5 днів, витрачаючи по 1,5-2 л розчину на кожну обробку . Якщо шийка матки відкрита, то 200-300 мл розчину вводять в матку.

При гострих і хронічних ендометритах, міометрій і піометрі у корів, якщо шийка матки відкрита, в порожнину матки вводять 15% розчин препарату, підігрітий до 40 ° С в кількості 200-300 мл і відразу ж його видаляють. Для цих цілей використовують катетер зі зворотним струмом рідини. Обробку проводять один раз на добу до одужання. Поряд з етіотропного лікування при трихомоноз коровам вводять в піхву 20% розчин препарату за допомогою шприца Жане з гумовою трубкою і спеціального катетера, що має на кінцевій частині велику кількість отворів. Лікування проводять один раз на добу протягом 5-7 днів, витрачаючи по 200-300 мл розчину на кожну процедуру.

При лікуванні биків, хворих на гостру форму трихомоноза, поряд з етіотропного лікування препуциальний мішок промивають 2-3% розчином препарату, який вводять за допомогою катетера, сполученого гумовою трубкою з кухлем Есмарха в кількості 0,5-1,0 л. Після цього зовнішній отвір препуциального мішка затискають на 3-5 хв рукою і виробляють легкий масаж. Лікування проводять один раз на добу протягом 5-7 днів.

З метою стимуляції центральної і вегетативної нервової системи, підвищення резистентності у перехворілих інфекційними та інвазійними хворобами тварин, прискорення процесів загоєння шкірних покривів, при некробактеріозі, екземі, дерматитах, трофічних виразках препарат застосовують з питною водою або в суміші з кормом один раз на добу в дозах , зазначених в таблиці. Лікування проводять курсами по 5 днів з інтервалом 3 дні до одужання.

Рекомендовані дози препарату:
 

 Вид тварин, вік

 Кількість (мл)

 

 препарата АСД-2Ф води, до

 Велика рогата худоба

 

 

 від 3 років і старше

 20-30

 200-400

 від 1 року до 3 років

 10-15

 100-400

 до 1 року

 5-7

 40-100

 Вівці

 

 

 від 1 року і старше

 2-5

 40-100

 від 1/2 року і до 1 року

 1-3

 20-80

 до 1/2 року

 0,5-2

 10-40

 Коні

 

 

 Від 3 років і старше

 10-20

 200-600

 Від 1 року до 3 років

 10-15

 200-400

 До 1 року

 5

 100

 Свині

 

 

 від 1 року і старше

 5-10

 100-200

 від 1/2 року і до 1 року

 2-5

 40-100

 2-3 місяці

 1-3

 20-80

 Собаки дорослі (від 6 міс.)

 2

 40

 

З метою стимуляції росту і розвитку телят, поросят і курчат, препарат застосовують способом групового згодовування з розрахунку 0,1 мл АСД-2Ф на 1 кг маси тіла через день протягом 1-2 місяців.

Інфіковані мляво гояться рани промивають 15-20% розчином препарату і після цього накладають змочену цим розчином пов'язку. Лікування проводять один раз на добу до очищення рани від гною. При наявності свищів, розкритих порожнин абсцесів, флегмон, в їх порожнину вводять марлевий дренаж, змочений розчином препарату і зверху накладають стерильну пов'язку. Дренаж змінюють щодня до освіти грануляционного вала.

При Миті коней і наявності абсцесів в підщелепної просторі і на інших частинах телапосле попереднього туалету, порожнини абсцесів промивають 15-20% розчином препарату або вводять в них просочені розчином тампони, один раз в день до очищення рани від гною і появи грануляції.

ПОБІЧНІ ДІЇ

При застосуванні препарату АСД-2Ф відповідно до повчання побічних явищ і ускладнень не спостерігається.

Протипоказання

Протипоказань не встановлено.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Молоко дійних тварин і яйце птиці після застосування препарату використовується без обмежень. У разі вимушеного забою тварин м'ясо використовується без обмежень.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, в упаковці виробника. Окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 4 ° С до 35 ° С. Термін придатності - 24 місяці з дня виготовлення при зазначених умовах зберігання.

Додайте перший відгук
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
165.00 грн
Замовлення 1-2 дні

Мінімальне замовлення 400 грн.

Ветеринарні засоби відпускаються після 100% предоплати.

Доставка:

Нова пошта від 40 грн
Самовивіз

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

оплата проводиться
готівкою, під час
отримання замовлення
 

 

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

оплата проводиться через
касу банку або термінал
самообслуговування
 

 

ПРИВАТ 24

Ви можете оплатити товар
в будь-який час доби,
не виходячи з дому
 

Як я можу обміняти або повернути товар?
Обмін і повернення товару, купленого в зоомагазині "BELVET", здійснюється тільки відповідно до "Закону про захист прав споживача".
Зробити це Ви можете протягом 14 днів від дати покупки.
Обміну або поверненню підлягають тільки ті товари, що не були у вжитку і не мають слідів використання: подряпини, відколи й т. Д., Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки.
Ви отримували зоотовари з доставкою по Україні транспортними компаніями-перевізниками:
Товар Ви можете відправити назад за допомогою компанії перевізника у якого даний товар Ви отримували. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми беззастережно обміняємо його Вам або повернемо гроші.
Транспортування товарів, що їдуть на обмін або повернення, здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду і наявності документів, що підтверджують факт покупки. 
Увага! Зображення товарів можуть відрізнятися від реальних товарів, а опису можуть бути не актуальними, 

Для найбільш повної інформації про товар, звертайтеся в наші спеціалізовані відділи:

Ветаптека та Зоомагазин

093 652 51 56

Засоби захисту рослин та Насіння

093 652 51 56

Ветеринарне обладнання

093 103 37 37

Більше контактної інформації в розділі "Контакти"

Характеристики
Вид тварини Собаки, Кішки, Корови, Коні, Свині, Верблюди, Кози, Вівці
Бренд АВЗ
Форма застосування Перорально
Вгору