Ветеринарний інтернет-магазин № 1
0
Мій кошик

Статті про ветеринарію

 • Ці правила повинен знати кожен, хто має або хоче мати собаку. Дотримання їх допоможе правильно і вчасно робити щеплення, уникнути ускладнення після них, а найголовніше - самих захворювань, збереже здоров'я і життя вашої собаці, а вам - час, нерви і гроші. Проблема профілактичних щеплень - одна з найсерйозніших проблем, що постають перед собаківниками. Коли, де і в якій послідовності, від яких захворювань і якою вакциною щепити собаку - ось основні питання собаківника. Найбільш небезпечними і поширеними інфекційними захворюваннями собак вважаються парвовирусного ентерит, Коронавірусние ентерит, вірусний гепатит, чума і сказ.
  16 вересня 2017
 • Вітчизняне птахівництво стало одним з найбільш економічно привабливих та конкурентоспроможних видів агробізнесу, про що свідчить стійка динаміка зростання виробництва м'яса птиці і яєць. Галузь також має значний експортний потенціал та перспективи його нарощування, що є однією зі стратегічних цілей підвищення ефективності розвитку агропромислового комплексу. Одним із основних завдань є забезпечення птахівництва України якісними вітчизняними лікарськими засобами.
  15 вересня 2017
 • У період масового льоту мух продуктивність тварин різко знижується та погіршується санітарна якість сільськогосподарської продукції. Економічні збитки, спричинені паразитування зоофільних мух призводять до зниження молочної продуктивності на 15-25%, приросту молодняку – до 40-80% та передчасним вибракуванням хворих тварин. Нинішня ситуація потребує створення високоефективних, екологічно безпечних інсектицидів та репелентів, раціонального способу їхнього застосу¬вання та зберігання, а також стимулю¬вання природних регуляторів чисель¬ності зоофільних мух.
  10 вересня 2017
 • Блохи і кліщі - це не просто прикра неприємність: вони також представляють ризик для здоров'я тварин і людини, оскільки можуть переносити різні захворювання (включаючи хворобу Лайма, плямисту лихоманку Скелястих гір, бартонеллез і так далі).
  16 червня 2017
 • Кліщі у собак, як правило, спостерігаються з потеплінням. У сезон відпусток або канікул господарі все більше часу проводять з домашніми улюбленцями на свіжому повітрі, разом з ними насолоджуючись теплом.
  1 серпня 2016
Вгору